Auto Randuch

O nás

Úvod / O nás

“ V naší provozovně se zabýváme prodejem zánovních vozů koupené v ČR, ojetých vozů všech tříd, dovozem vozidel z EU a výkupem za hotové za nejvyšší možné ceny. Součástí našich služeb je také nabídka výhodného financování Vašeho vozu včetně jeho kvalitního pojištění.

Navštivte naše prostory ve Vyškově a objevte naši nabídku ojetých vozů. Jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli najít ten správný vůz. „

Jaroslav Randuch, majitel

100% garance původu a najetých km

Výkup vozů ihned v hotovosti

STK a přepis vozidel

Spotřebitelský úvěr na počkání

Dovoz vozů na zakázku

Reference od našich zákazníků

S Auto Randuch mám výbornou zkušenost, vyšli mi vstříc, automobil přesně odpovídal popisu a byl včetně vybavení a příslušenství, rychlé vyřízení a dobře sepsané pov. ručení – auto jezdí na jedničku, prostě spokojenost – vyplatilo se udělat si výlet do Vyškova. Pánové díky.

Dalibor Tichý

Firmy.cz

Výborný přístup k zákazníkovi, pohodová domluva. Nadstandardní služby jako STK, přepis, mytí vozu během 1 dne. Děkuji za krásný vůz.

Martin Hrazdira

Google

Musím uznat, že jednání bylo velice fajn! Pan prodávající na nás počkal o hodinu víc, než byla otevírací doba, protože jsme uvízli v zácpě na D1. Auto bylo průměrné a sleva i smlouva byla dobrá. Auto mám půl roku a zatím spokojenost.

Rendl Megič

Google

Super komunikace, ochota, vstřícnost. Zakoupené vozidlo jezdí bez problémů, naprostá spokojenost.

Jaroslav Ertl

Google